Hönskåp
2018-03-22
529432
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, tidigt 1900-talets mitt, gustaviansk stil, gråbemålat trä, invändigt bemålat och inrett med bakomliggande hyllplan, höjd ca 180 cm.
Färgskador i det högra nedre hörnet, bruksslitage