Bordslampa
2018-03-22
529425
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, bronserad metall, koppar, kopparfärg, 3 ställbara ljusarmar, höjd ca 63 cm
Bruksslitage, buckla, renoverad och delvis kompletterad, ej funktionstestad