Ljusstakar
2018-03-24
529393
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 6 st., mässing, Skultuna, 1900-talets början, höjd ca 20 cm
smärre slitage, smärre bucklor