Ljusstakar
2018-03-24
529382
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2+2+2+2+1+1, mässing, 1900-tal, delvis Skultuna, höjd 7,5 - 25 cm
mindre slitage, mindre bucklor