Ljusplåtare
2018-03-24
529373
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-tal, för 2 ljus vardera, mässing, höjd 42 cm
Slitage