Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIGUR, lergods, Kina, Tang (618-906), i form av hovdam, med spår av bemålning, höjd ca 37,5 cm
Lagningar, skador, avslag
529271
2018-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här