Ring samt örhängen med tanzaniter
2018-03-30
529227
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, tanzanit, ca 0,33 ct, ringstorlek 17 mm, ÖRHÄNGEN, 1 par, 14 k vitguld, tanzaniter totalt ca 0,40 ct, höjd ca 1,6 cm, totalvikt ca 3,4 g
Bruksslitage, tanzaniten på ringen med mindre nagg