Ljuskrona
2018-03-21
529207
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, empirestil, olikslipade prismor, elektrifierad, höjd ca 120 cm, diameter ca 60 cm
Bruksslitage