Holger Almqvist oljemålning
2018-03-21
529158
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLGER ALMQVIST (1907-1978): "Vägen till hamnen", motiv från Rörum, signerad och daterad Hugo Almqvist 44, olja på duk, ca 48x60 cm