Silverbestick
2018-03-23
529094
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BESTICK, 10 dlr, silver, 17/1800-tal, olika modeller, varav 6 bordsskedar, 2 bordsgafflar, 2 dessertskedar, total vikt ca 580 g
Åldersslitage, bucklor