Silverföremål
2018-03-23
529093
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, KAFFESKEDAR, SERVERINGSSKEDAR, silver, 11 dlr, varav 9 st, omkring 1800-talets mitt, total vikt ca 715 g
Bruksslitage