Roland Svensson färglitografi
2018-03-21
529067
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Islossning", signerad Roland S, 233/350, färglitografi, 27x49 cm
Gulnad