Skål silver
2018-03-22
529045
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅL, på fot, silver, GAB, Stockholm, diameter ca 20, höjd ca 10,5 cm, vikt 358 g
Bruksslitage, repor, gåvogravyr