Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALLAN EBELING (1897-1975), fat, keramik, Gefle Porslinsfabrik, 1920-tal, Art Deco, märkt "BO 3003 Gefle B AE", diameter ca 31 cm
Krackelering
529012
2018-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här