Albert Johansson
2018-03-21
528961
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 128/180, färgetsning, bladmått ca 48x63 cm
Oramad