Armband 18 k vitguld akavamariner och topaser
2018-03-22
528940
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ARMBAND, 18 k vitguld, 21 fasettslipade akvamariner totalt ca 10,50 ct samt 7 fasettslipade blå topaser totalt ca 3,50 ct, dekor med litet hjärta samt 3 småbriljanter, längd 18 cm, total vikt ca 13,9 g
Lås med hack och repor, stenar med smärre nagg förekommer