Skål Kantondekor Kina
2018-03-23
528926
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, kantondekor Kina, 1800-tal, höjd ca 13, diameter ca 30 cm
Nagg