Wassily Kandinsky färglitografi
2018-03-20
528801
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WASSILY KANDINSKY (1866-1944): "Bauhaus", monogramsignerad i trycket, färglitografi efter komposition från 1927, ca 48x37 cm