Bordslampor
2018-03-20
528764
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, förgylld och patinerad brons med marmorskaft, höjd inkl. skärm 82 cm
En med skadat/ lagat marmorskaft, nydragen el