Karl Tirén oljemålning
2018-03-20
528625
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL TIRÉN (1869-1955): Kustbild, signerad och daterad K Tirén 1919, olja på pannå, ca 42x72 cm
krackelerad