Oscar Reuterswärd
2018-03-18
528529
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer i blå/grått, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd 160/190, färglitografier, bladmått ca 63x47 cm vardera
Oramade, mindre hörnveck