Oscar Reuterswärd
2018-03-20
528519
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer i rosa samt gult, signerade och numrerade Oscar Reuterswärd, 27/50, färglitografier, bladmått ca 48,5x33 cm vardera
Oramade, ytmärken