Oscar Reuterswärd
2018-03-19
528426
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i blått, signerad Oscar Reuterswärd, 147/150, färglitografi, bladmått ca 94x63 cm
Oramad, smärre hanteringsveck