Carl Fredrik Reuterswärd färglitografier
2018-03-18
528389
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Kompositioner (2), signerade Reuterswärd, numrerade 41/200, färglitografier, ca 42x50 cm, oramade