Eric Cederberg oljemålning
2018-03-18
528323
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Landskap, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 26x29 cm