Skulptur i form av häst
2018-03-17
528222
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, trä, 1960/70-tal, i form av en häst, polykrom dekor, höjd ca 57 cm
slitage, sprickor, avslagna delar