Golvlampa 1950-tal
2018-03-17
528213
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, med 2 ljusarmar, 1900-talets mitt, höjd 143 cm
Renoverad, ej funktionstestad, senare dragen el