Roland Svensson färglitografi
2018-03-17
528190
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsbild, signerad roland S, 184/200, färglitografi, bildmått ca 33x44 cm
Kanterna något gulnader