Magnus Creutz oljemålning
2018-03-17
528184
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MAGNUS CREUTZ (1909-1989): Damporträtt, signerad Creutz, olja på duk, ca 65x50 cm
Smärre krackeleringar