Design Bruno Mathsson superellips
2018-03-17
527980
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, superellips, Mathsson International, fanérad skiva i masurbjörk, 4 spännben i förkromad metall, höjd 70, 175x125 cm
Bruksslitage, skador