Soppslev
2018-03-17
527975
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, SKEDAR, 8 dlr, silver, mestadels 1800-tal, soppslevens längd 40 cm, totalvikt ca 335 g
Slitage, gravyrer, soppslev med lagningar