Golvlampa
2018-03-16
527851
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, märkt G-019 Bergbom, höjd inkl skärm ca 146 cm
Slitage, mindre buckla