Madeleine Pyk oljemålning
2018-03-19
527800
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): komposition, olja på duk, signerad M Pyk, ca 47x33 cm