Robert Högfeldt oljemålning
2018-03-16
527759
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Flickan och soldaten, signerad R. Högfeldt, olja på pannå, ca 38x46 cm