Robert Högfeldt akvarell
2018-03-16
527743
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Uppvaktningen, signerade R. Högfeldt, akvarell, ca 32x40 cm