Uno Vallman olja
2018-03-15
527738
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
UNO VALLMAN (född 1913-2004): Allé, signerad Uno Vallman och daterad -47, olja på duk, ca 51x35 cm
Större förgbortfall