Skåp Axel Larsson Bodafors
2018-03-19
527737
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL LARSSON, skåp, Bodafors, 1961, teak och björk, skåpsdörrar med bakomliggande hyllor och lådor, höjd 160, 98x45 cm
Slitage, hackmärken, repor, nyckel saknas