Klubbat för:
34 000 SEK
4 000 SEK
BANKETT, sengustaviansk, träskuren och med pastellagedekor, förgylld, lejontassar, sitthjöjd ca 43 cm
Smärre skador och lagningar
527662
2018-03-16