Birger Birger Ericson
2018-03-16
527648
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1984): "En Skandal" samt "Efter En Lyckad Fest", signerad Birger, akvarell, 24x16 cm