Carl Gunne oljemålning
2018-03-28
527640
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL GUNNE (1893-1979): Kustlandskap, signerad Gunne, olja på duk, ca 32x54 cm
Bucklor i duken