Stid Claesson, litografi
2018-03-15
527592
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG (Slas) CLAESSON(1928-2008): Vy över stadshuset, signerad Stig Claesson, 149/360, litografi, bladmått 43x56 cm