Esaias Thorén färglitografi
2018-03-15
527588
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med fisk, signerad och daterad Esaias Thorén -80, 300/360, färglitografi, ca 38x47 cm