Erik Dahlberg, gravyrer
2018-03-20
527562
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
DAHLBERG, ERIK. 8 st. vyer mm ur Suecia Antiqua et hodierna, tidigt 1700-tal, graverade planscher, varierande mått
Gulnader, veck och hanteringsskador.