Erik Dahlberg, gravyrer
2018-03-15
527545
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
DAHLBERG, ERIK. 8 st. vyer mm ur Suecia Antiqua et hodierna, tidigt 1700-tal, graverade planscher, ca 33x41 cm. Gulnade, veck och hanteringsskador.