Wilhelm Streckfuss
2018-03-18
527500
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM STRECKFUSS (1817-1896): Byken tvättas, signerad, akvarell på papper, 28x38 cm