Shaker nysilver
2018-03-15
527475
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SHAKER, 1920/30-tal, art deco, stämplad TESI, nysilver, höjd ca 23,5 cm