Ram med Gustav V
2018-03-15
527466
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM med Gustav V, Gösta Florman, signerad Gustaf 5-6 sept 1884, 21x23,5, ramens yttermått 43x25 cm
Ram med skador