Byrå 1900-tal
2018-03-15
527437
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, svartmålad, snörade knoppar, 4 lådor, höjd 90, 68x42 cm
Sprickor och färgbortfall