Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD, (1889-1946): Amaryllis, signerad Grünewald, olja på pannå, 44x38 cm
527402
2018-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här