Lennart Rodhe färglitografi
2018-03-14
527322
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1970, 70/75, färglitografi, 25x20 cm
Ej examinerad ur ramen